eurokraft basic
<B>Proizvod nije klasificiran kao Enkelfähig</B><br/><br/>Ovaj proizvod još nije klasificiran kao Enkelfähig. To ne znači da proizvod nema nikakva održiva svojstva, već jednostavno da još ne pokriva dovoljno aspekata održivosti u našoj širokoj procjeni održivosti da bi postigao ocjenu veću od 3 boda i tako bio označen kao Enkelfähig.<br/><br/>Za više informacija o procjeni proizvoda i inicijativi Enkelfähig posjetite našu stranicu s <a href="/w/company_enkelfaehigscore/">informacijama o Enkelfähig proizvodima</a>.
Br.: 601467 49

Ormar s pretincima za zaključavanje 4 komada Venlo – eurokraft basic 1 pretinac

Ormar s pretincima za zaključavanje 4 komada Venlo – eurokraft basic
Ormar s pretincima za zaključavanje 4 komada Venlo – eurokraft basic, 1 pretinac, u svijetlosivoj / svijetloplavoj boji, širina 450 mm, osnovni element, brava cilindra-0
Ormar s pretincima za zaključavanje 4 komada Venlo – eurokraft basic (Prikaz proizvoda 2)-1

u svijetlosivoj / svijetloplavoj boji, širina 450 mm, osnovni element, brava cilindra

Boja vrata
Vrsta zatvaranja
Širina [mm]
335,- €
Cijena / kom. (neto)

Dostupno je još samo 7
Isporuka: petak, 27. lip uz narudžbu poslanu danas do 11:00.
Opis proizvoda
  • Osnovni i dogradni elementi za postavljanje u nizu
  • S četiri pojedinačna pretinca sa zaključavanjem
  • Prozračivanje kroz perforacije u stražnjoj stijenci
  • Montaža bez vijaka, praktičan utični sustav
Ormar s 4 pretinca sa zaključavanjem impresionira svojim sofisticiranim dizajnom i pouzdanom stabilnošću. Zahvaljujući čvrstoj čeličnoj konstrukciji s debljinom materijala od 0,7 mm, ormar je posebno izdržljiv i idealno rješenje za prostore za presvlačenje. Ormari su praškasto lakirani, korpus je uvijek u svijetlosivoj RAL 7035 boji.

Opremljen s četiri prostrana pojedinačna pretinca sa zaključavanjem, ormar s pretincima nudi dovoljno prostora za osobne stvari ili radni pribor. Praktični utični sustav omogućuje montažu bez vijaka i osigurava brzu i jednostavnu montažu. Rupe na stražnjoj stijenci osiguravaju dobru ventilaciju.

Ormar s pretincima sa zaključavanjem s osnovnim i dogradnim elementima prikladan je za fleksibilna postavljanja u nizu i stoga se može savršeno prilagoditi Vašim individualnim zahtjevima. Kvalitetni garderobni ormar za profesionalne zahtjeve.
Obratite pozornost na sljedeće
Osnovni i dogradni elementi mogu se kombinirati samo unutar jednog modela.
Dogradni elementi uvijek se isporučuju s 3 zatvorene i 1 otvorenom stranom te nisu prikladni za pojedinačno postavljanje!
Isporučuje se rastavljeno – jednostavna montaža.
Tehnički podaci
Broj odjeljaka1 kom.
Izvedba postolja ormarićakao podni element
Boja korpusasvijetlosiva RAL 7035
Izvedbaosnovni element
Visina1800 mm
Dubina500 mm
SerijaVENLO
Broj pretinaca4 kom.
Unutarnja opremabez unutarnje opreme
Kut otvaranja vrata100 °
Unutarnja visina405 mm
Unutarnja dubina458 mm
Visina postolja50 mm
Materijalčelični lim
Površinapraškasto lakiranje
Debljina materijala0.7 mm
Vrsta vratakrilna vrata
Konstrukcijautični sustav
Broj ključeva2 kom.
Vrsta proizvoda4 ormara s pretincima za zaključavanje
Isporukarastavljeno
Boja vratasvijetloplava RAL 5012
Vrsta zatvaranjasigurnosna cilindarska brava, s različitim zaključavanjem
Širina450 mm
Širina odjela450 mm
Unutarnja širina387 mm
Težina31 kg
Slikovna uputa
Održivost
Enkelfähig
<B>Proizvod nije klasificiran kao Enkelfähig</B><br/><br/>Ovaj proizvod još nije klasificiran kao Enkelfähig. To ne znači da proizvod nema nikakva održiva svojstva, već jednostavno da još ne pokriva dovoljno aspekata održivosti u našoj širokoj procjeni održivosti da bi postigao ocjenu veću od 3 boda i tako bio označen kao Enkelfähig.<br/><br/>Za više informacija o procjeni proizvoda i inicijativi Enkelfähig posjetite našu stranicu s <a href="/w/company_enkelfaehigscore/">informacijama o Enkelfähig proizvodima</a>.
Proizvod nije klasificiran kao Enkelfähig

Ovaj proizvod još nije klasificiran kao Enkelfähig. To ne znači da proizvod nema nikakva održiva svojstva, već jednostavno da još ne pokriva dovoljno aspekata održivosti u našoj širokoj procjeni održivosti da bi postigao ocjenu veću od 3 boda i tako bio označen kao Enkelfähig.

Za više informacija o procjeni proizvoda i inicijativi Enkelfähig posjetite našu stranicu s informacijama o Enkelfähig proizvodima.