Br.: 837831 49

Polica za montažu na radni stol, svijetlosiva RAL 7035

Polica

ŠxDxV 2500 x 300 x 375 mm

Širina [mm]
Novo
449,- €
Cijena / kom. (neto)

Vrijeme isporuke: 2-3 tjedna
Opis proizvoda
  • Za otvorene skladišne kutije ili druge dijelove
  • Više reda, mjesta i preglednosti na radnom mjestu
  • Idealno za npr. implementaciju LEAN metoda
Stvorite dodatne mogućnosti za pohranu iznad radne površine i ostavite je slobodnom za rad.
Za montažu na proizvode s radnom površinom od 22 mm debljine, također pogodan za naknadnu ugradnju. Pričvršćuje se vijcima na gornju površinu radnog stola pomoću isporučenih nosača radnog stola. S 3-stranim uzdizanjem (sprijeda, lijevo i desno). Maksimalna nosivost 10 kg.
Tehnički podaci
Dubina300 mm
Visina375 mm
Materijalčelični lim
Bojasvijetlosiva RAL 7035
Nosivost10 kg
Vrsta proizvodadodatna oprema za sustave za radna mjesta
Isporukarastavljeno u dijelove
Težina20 kg
Širina2500 mm
Održivost
Mogućnost recikliranja
Proizvodi koji se mogu reciklirati su proizvodi koji se mogu reciklirati na kraju svog životnog vijeka ako se u cijelosti pojedinačno recikliraju u za to namijenjenim postrojenjima za recikliranje. To znači da se pojedinačne komponente sastoje od materijala koji se mogu uhvatiti procesom recikliranja i zatim ponovno preraditi u nove proizvode. Proizvodi koji se mogu reciklirati pomažu u smanjenju opterećenja otpada na okoliš i očuvanju resursa.
Proizvod spreman za budućnost

Ovaj proizvod aktivno doprinosi zaštiti naše okoline i preuzimanju društvene odgovornosti. Ispunjava naše stroge kriterije održivosti te time podržava ekonomsku, ekološku i društvenu održivu budućnost. Procjena postavlja ključno pitanje za svaki proizvod: doprinosi li proizvod stvaranju održivih i pravednih uvjeta za sadašnjost i budućnost? U nastavku navodimo kategorije u kojima je proizvod posebno dobar.

Više o ocjeni proizvoda i našoj inicijativi održivosti pronaći ćete na našoj informacijama .
KriterijiTežinaProcjena
Icon Zaštita klimeZaštita klime30%2,0
Icon Mogućnost cirkuliranja tekućineMogućnost cirkuliranja tekućine30%4,7
Icon Biološka raznolikostBiološka raznolikost25%2,0
Icon Ekonomična učinkovitostEkonomična učinkovitost10%0,0
Icon InovativnostInovativnost5%3,9
Ukupna procjena3,1
Više o našem pristupu održivosti